Leading of 1ml test c testestron cypionate injection, 10ml test c testosterone cypionate injection, 250mg testacyp testosterone cypionate injection, 250mg testo c testosterone cypionate injection, 1ml testoboon cp testosterone cypionate injection and 10ml testoboon cp testosterone cypionate injection from Nagpur.
₹ 250 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 1 ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Usage | Hypogonadism |
| Prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 350 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 10 ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Usage | Hypogonadism |
| Prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 240 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 1 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Usage | Hypogonadism |
| Prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
| Gender | Male |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 220 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Usage | Hypogonadism |
| Prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 350 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 1 ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Usage | Hormone Therapy |
| Prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 180 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 1 ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Usage | Hypogonadism |
| Prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 230 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Usage | Hypogonadism |
| Prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 260 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 1 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Usage | Hypogonadism |
| Prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 350 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Usage | Hypogonadism |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
| Treatment | Testosterone Replacement Therapy |
₹ 350 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 1 ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Usage | Hypogonadism |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
| Treatment | Testosterone Replacement Therapy |
₹ 320 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Usage | Hypogonadism |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
| Treatment | Testosterone Replacement Therapy |
₹ 350 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Usage | Hypogonadism |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
| Treatment | Treat Male Hypogonadism |
₹ 2250 / Vial Get Latest Price
| Strength | 300 mg |
| Pack Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
| Brand Name | Testoboon - CP |
NIKHIL VOHRA
Solurex Overseas
Block No 24, Bara Kholi Road, Jaripatka, Near Swami Kripaldas Marg
Nagpur - 440014, Maharashtra, India