We are a leading of 1 ml trenabol trenbolone acetate injection, 100mg trenabol trenbolone acetate injection, 250mgtest e testosterone enanthate injection, 250mg sustawin testosterone mix compound injection, 250ml sustamaxx testosterone mix compound injection and 250mg sustamaxx testosterone mix compound injection from Nagpur, India.
₹ 3200 / Vial Get Latest Price
| Composition | Trenbolone Acetate |
| Packaging Type | Ampoules |
| Form | Liquid |
| Brand | Trenabol |
| Strength | 100 mg |
| Packaging Size | 1 ml |
| Grade | USP |
| Shelf Life | 24 months |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 199 / Vial Get Latest Price
| Composition | Trenbolone Acetate |
| Packaging Type | Ampoule |
| Form | Liquid |
| Brand | Trenabol |
| Strength | 100 mg |
| Packaging Size | 1 ml |
| Grade | USP |
| Shelf Life | 24 months |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 250 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 1 ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Usage | Hypogonadism |
| Prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24 months |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 1800 / Vial Get Latest Price
| Packaging Type | Ampoule |
| Brand | Sustamaxx |
| Strength | 250 mg |
| Composition | Testosterone Enanthate |
| Form | Liquid |
| Injection Site | Intravenous |
| Volume Per Unit | 10 ml |
| Manufacturer | Powerbolic |
| Treatment | Hypogonadism |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 190 / Vial Get Latest Price
| Brand | Evolve Biolabs |
| Strength | 250 mg |
| Type of Ester | Suspension (Base) |
| Packaging Size | 1 ml Ampoule |
| Form | Injection |
| Composition | Testosterone Enanthate |
| Usage/Application | Bodybuilding |
| Prescription Required | Yes |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 250 / Vial Get Latest Price
| Brand | Sustamaxx |
| Strength | 250 mg |
| Type of Ester | Enanthate |
| Packaging Size | 1 x 10 Ampoules |
| Form | Injection |
| Composition | Testosterone Enanthate |
| Usage/Application | Bodybuilding |
| Prescription Required | Yes |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 250 / Vial Get Latest Price
| Brand | Evolve Biolabs |
| Strength | 250 mg |
| Type of Ester | Suspension (Base) |
| Packaging Size | 10 ml Vial |
| Form | Injection |
| Composition | Testosterone Enanthate |
| Usage/Application | Bodybuilding |
Minimum order quantity: 10 Vial
₹ 250 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 1*10 Ampoules |
| Packaging Type | Ampoule |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Testosterone Enanthate |
| Brand | TESTO E |
| Manufacturer | Powerbolic |
TESTO E 250 Injection is administered directly into the skin or muscles, generally under the supervision of a doctor or a nurse. The dose and how often you take the injection depends on your medical condition. Your doctor will decide how much medication you need to improve your symptoms. You should take this medicine for as long as it is prescribed for you.
The most common side effects of TESTO E 250 Injection include headache, depression, enlarged breasts, and other injection-site reactions. If these persist or worsen, let your doctor know. They may be able to suggest ways to treat or manage the side effects. Other rare side effects of TESTO E 250 Injection include difficulty breathing, frequent erections, and a low sperm count.
Before using TESTO E 250 Injection, inform your doctor if you have a history of high blood pressure or any heart-related conditions. Let your doctor also know about all other medicines you are taking, as many of these may make this medicine less effective or change the way it works. Your doctor may conduct regular blood tests to monitor testosterone and prostate-specific antigen (PSA) levels.
₹ 5280 / Piece Get Latest Price
| Volume | 10 ml |
| Strength | 100mg/ml |
| Brand | Primo- Depot |
| Manufacturer | British Pharma |
₹ 3000 / Vial Get Latest Price
| Brand | Evolve Biolabs |
| Strength | 250 mg |
| Type of Ester | Mix Compound |
| Pack Size | 10 ml Vial |
| Dosage Form | Injection |
₹ 1000 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Ampoule |
| Brand | Boldabol |
| Manufacturer | Evolve Biolabs |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 1 ml |
| Grade | USP |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
| Treatment | Increase Muscle Mass |
Minimum order quantity: 10 Box
₹ 180 / Box Get Latest Price
| Dose | 100 mg |
| Packaging Type | Ampoule |
| Form | Suspension |
| Packaging Size | 1 ml |
| Brand | Winvol |
| Manufacturer | Evolve Biolabs |
| Composition | Stanozolol |
Minimum order quantity: 10 Box
₹ 2000 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Vial |
| Brand | Boldanexx |
| Manufacturer | Drglexx |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 1 ml |
| Grade | USP |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
Minimum order quantity: 10 Box
₹ 450 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Ampoule |
| Brand | Boldamaxx |
| Manufacturer | Evolve Biolabs |
| Dose/Strength | 400 mg |
| Packaging Size | 1 ml |
| Grade | USP |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
Minimum order quantity: 10 Box
₹ 1300 / Box Get Latest Price
| Dose | 100 mg |
| Packaging Type | Vial |
| Form | Solution |
| Packaging Size | 10 ml |
| Brand | Winvol |
| Manufacturer | Evolve Biolabs |
| Drug Type | Anabolic Steroid |
| Composition | Stanozolol |
Minimum order quantity: 10 Box
₹ 2500 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Vial |
| Brand | Boldabol |
| Manufacturer | Evolve Biolabs |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 10 ml |
| Grade | USP |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
Minimum order quantity: 10 Box
₹ 3500 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Vial |
| Brand | Boldebol |
| Manufacturer | Powerbolic Lab |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 10 ml |
| Grade | USP |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
| Treatment | Bodybuilding |
Minimum order quantity: 10 Box
₹ 300 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Ampoule |
| Brand | Boldamaxx |
| Dose/Strength | 400 mg |
| Packaging Size | 1 ml |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
| Treatment | Their Anti-Inflammatory |
₹ 300 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Ampoule |
| Brand | Boldabol |
| Manufacturer | Evolve Biolabs |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 1 ml |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
| Treatment | Anti-Inflammatory |
₹ 300 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Brand | Boldabol |
| Dose/Strength | 200 mg |
| Packaging Size | 1 ml |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
| Treatment | Anti-Inflammatory |
₹ 270 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Vial |
| Brand | Boldebol |
| Packaging Size | 10 ml |
| Grade | USP |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
| Treatment | Anti-Inflammatory |
₹ 4000 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Vial |
| Brand | Boldenan |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 10 ml |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
| Treatment | Anabolic |
₹ 6000 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Vial |
| Brand | Boldenan |
| Dose/Strength | 400 mg |
| Packaging Size | 10 ml |
| Shelf Life | 24 months |
| Composition | Boldenone Undecylenate |
| Treatment | Muscle Building |
NIKHIL VOHRA
Solurex Overseas
Block No 24, Bara Kholi Road, Jaripatka, Near Swami Kripaldas Marg
Nagpur - 440014, Maharashtra, India