Our range of products include 30g ivrea ivermectine cream, 30g iverhuman ivermectine cream, 30g ivernom ivermectine cream, 30g ivrea ivermectin cream, ivera ivermectin cream and 30g iverhuman ivermectin cream.
₹ 220 / Tube Get Latest Price
| Strength | 1 % |
| Pack Size | 30 g |
| Usage Area | Face |
| Brand | Ivrea |
| Form | Cream |
| Prescription | Prescription |
| Packaging Type | Tube |
| Skin Type | Normal Skin |
| Treatment | Scabies |
| Shelf Life | 24 Month |
Minimum order quantity: 10 Tube
₹ 170 / Tube Get Latest Price
| Strength | 1 % |
| Pack Size | 30 g |
| Usage Area | Face |
| Brand | Ivermectin |
| Form | Cream |
| Prescription | Prescription |
| Packaging Type | Tube |
| Skin Type | Normal Skin |
| Treatment | Scabies |
| Shelf Life | 24 Month |
Minimum order quantity: 10 Tube
₹ 180 / Tube Get Latest Price
| Strength | 1 % |
| Pack Size | 30 g |
| Usage Area | Face |
| Brand | Ivernom |
| Form | Cream |
| Prescription | Prescription |
| Packaging Type | Tube |
| Skin Type | Normal Skin |
| Treatment | Scabies |
| Shelf Life | 24 Month |
Minimum order quantity: 10 Tube
₹ 100 / Tube Get Latest Price
| Strength | 1 % |
| Pack Size | 30 g |
| Usage Area | Face |
| Brand | Ivera |
| Form | Cream |
| Packaging Type | Tube |
| Skin Type | Normal Skin |
| Treatment | Rosacea |
₹ 137 / Tube Get Latest Price
| Strength | 1 % |
| Pack Size | 30 g |
| Usage Area | Face |
| Brand | Ivera |
| Form | Cream |
| Prescription | Prescription |
| Packaging Type | Tube |
| Skin Type | Normal Skin |
| Treatment | Scabies |
| Shelf Life | 24 Month |
Minimum order quantity: 10 Tube
₹ 100 / Tube Get Latest Price
| Strength | 1 % |
| Pack Size | 30 g |
| Usage Area | Face |
| Brand | Iverhuman |
| Form | Cream |
| Packaging Type | Tube |
| Skin Type | Normal Skin |
| Treatment | Rosacea |
₹ 110 / Tube Get Latest Price
| Strength | 1 % |
| Pack Size | 20 g |
| Usage Area | Face |
| Brand | Ivernorm |
| Form | Cream |
| Packaging Type | Tube |
| Skin Type | Normal Skin |
| Treatment | Rosacea |
NIKHIL VOHRA
Solurex Overseas
Block No 24, Bara Kholi Road, Jaripatka, Near Swami Kripaldas Marg
Nagpur - 440014, Maharashtra, India