Pioneers in the industry, we offer synedica somatropin hgh 120iu injection, 6mg serostim somatropin injection, evogene alley 100iu human growth hormone, 10mg kybella deoxycholic acid injection and drostawin ( drostanolone propionate ) 10 ml vial, 100 mg from India.
₹ 3900 / Box Get Latest Price
| Dose form | Vial |
| Brand Name | Synedica |
| Strength | 100 IU |
| Brand | Somatropin |
| Form | Vial |
| Usage | Bodybuilding |
| Prescription | Prescription |
| Storage temp | 2-8 °C |
| Shelf life | 24 month |
| Packaging Size | 10 Vials/Box |
Minimum order quantity: 10 Box
₹ 6800 / Vial Get Latest Price
| Dose form | Vial |
| Strength | 4 IU |
| Brand | Omnitrope |
| Usage | Human |
| Packaging size | 10 vial |
| Prescription | Prescription |
| Storage temp | 2-8 °C |
| Route | IM |
| Shelf life | 24 month |
₹ 5700 / Box Get Latest Price
| Brand Name | Evogene Alley |
| Strength | 100 IU |
| Usage | Bodybuilding |
| Active Ingredient | Somatropin (rhGH) |
| Packaging Size | 10 Vials/Box |
| Form | Vial |
| Pack Type | Box |
₹ 45000 / Box Get Latest Price
| Strength | 20 mg/ml |
| Pack Size | 2 ml vial |
| Application Area | Body contour |
| Route of Administration | SC |
| Usage | Cosmetic clinic |
| Brand | Kybella |
₹ 2000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Brand | Drostawin |
| Manufacturer | Powerbolic |
| Packaging Size | 1 x 10 |
| Shelf Life | 24 months |
| Container Type | Vial |
| Composition | Drostanolone Propionate |
| Dosage Form | Injection |
NIKHIL VOHRA
Solurex Overseas
Block No 24, Bara Kholi Road, Jaripatka, Near Swami Kripaldas Marg
Nagpur - 440014, Maharashtra, India