We are a leading of 500mg velpanat sofosbuvir velpatasvir tablets, 100ml paraxin chloramphenicol palmitate oral suspensionsyrup and 500mg nizonide nitazoxanide tablets from Nagpur, India.
₹ 17500 / Bottle Get Latest Price
| Strength | 100 mg+400 mg |
| Composition | Velpatasvir+Sofosbuvir |
| Pack Size | 28 tablets |
| Dose Form | Tablet |
| Manufacturer | Natco Pharma |
| Packaging Type | Bottle |
| Therapeutic Use | Chronic Hepatitis C |
₹ 192 / Bottle Get Latest Price
| Strength | 125 mg/5 ml |
| Packaging Size | 100 ml |
| Pack Size | 100 ml |
| Brand | Paraxin |
| Dosage Form | Oral Suspension |
| Flavour | Unflavoured |
| Usage | Human Use |
| Packaging Type | Bottle |
| Treatment | Treat Serious Bacterial Infections |
₹ 250 / Strip Get Latest Price
| Strength | 500 mg |
| Brand | Nizonide |
| Pack Size | 10x10 Tablets |
| Indication | Protozoal infection |
| Dose Form | Tablet |
| Pack Type | Box |
| Composition | Nitazoxanide |
NIKHIL VOHRA
Solurex Overseas
Block No 24, Bara Kholi Road, Jaripatka, Near Swami Kripaldas Marg
Nagpur - 440014, Maharashtra, India